Lijst Groot Montferland

Ruimte voor je slogan

Fractie & Vereniging

 

 


 

Fractieleden, Wethouder en Bestuur

Raadsleden Lijst Groot Montferland

Raadsleden Lijst Groot Montferland

Erik Wassing

Erik Wassing

Fractievoorzitter

Raadslid

Email: erik@lijstgrootmontferland.nl

Jenneke Laurense

Jenneke Laurense

Vice-Fractievoorzitter

Raadslid

Email: jenneke@lijstgrootmontferland.nl

Boris van Oosterom

Boris van Oosterom

Fractiesecretaris

Raadslid

Email: boris@lijstgrootmontferland.nl

Joost Gerritsen

Joost Gerritsen

Raadslid

Email: joost@lijstgrootmontferland.nl

Susie Bosveld

Susie Bosveld

Raadslid

Email: susie@lijstgrootmontferland.nl

Fractievolgers en Fractieassistenten

Fractievolgers en Fractieassistenten

Harald Jansen

Harald Jansen

Fractievolger

Email: harald@lijstgrootmontferland.nl

Louise Zweers

Louise Zweers

Fractievolger

Email: louise@lijstgrootmontferland.nl

Heidy Ebbing

Heidy Ebbing

Fractieassistent

Wethouder

Wethouder

Henk Groote

Henk Groote

Wethouder

Portefeuille: Cultuur en onderwijs, Sport en gezondheid, Economische zaken, Recreatie en toerisme, Mediabeleid.

Projecten: Integraal Kind Centrum (IKC) Dorpsvoorzieningen (combinatie met Rob Mos) Ontwikkeling industrieterrein 's-Heerenberg

Bestuur politieke vereniging

Bestuur politieke vereniging

Remy Geers

Remy Geers

Voorzitter politieke vereniging Lijst Groot Montferland

Email: voorzitter@lijstgrootmontferland.nl

Elbert van Westerop

Elbert van Westerop

Penningmeester politieke vereniging Lijst Groot Montferland

Email: elbert@lijstgrootmontferland.nl

Geert van de Werff

Geert van de Werff

Secretaris politieke vereniging Lijst Groot Montferland

Email: secretariaat@lijstgrootmontferland.nl

Boris van Oosterom

Boris van Oosterom

Bestuurslid

Email: boris@lijstgrootmontferland.nl

Harald Jansen

Harald Jansen

Bestuurslid

Email: harald@lijstgrootmontferland.nl

 

 


 

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                           

E-mailen